• Zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Paderewskiego 20 (wejście od strony Jana Pawła II)

  • Zapraszamy do naszej blacharni - lakierni przy ulicy Spółdzielcza 37 (przy Trasie Czeskiej)

  • Zapraszamy do naszej blacharni - lakierni przy ulicy Spółdzielcza 37 (przy Trasie Czeskiej)

Dane Firmowe

Dzięciołowski sp. z o.o.


ul. Paderewskiego 20
58-506 Jelenia Góra
KRS: 0000137048
NIP: 611-23-01-827


e-mail: biuro@dzieciolowski.com.pl

Działy

Biuro Obsługi Klienta
75 75 434 10, 530 813 184
serwis@dzieciolowski.com.pl
Sprzedaż Samochodów
75 76 450 00 | 75 75 434 20
530 213 423 | 530 189 456
530 287 260 | 530 075 121
salon@dzieciolowski.com.pl
Części i Akcesoria
75 75 314 51, 530 749 473
magazyn@dzieciolowski.com.pl
Ubezpieczenia
530 121 158
ubezpieczenia@dzieciolowski.com.pl
Księgowość
75 76 45 700, 530 543 448
ksiegowosc@dzieciolowski.com.pl

Formularz kontaktowy

salon1

 
Salon sprzedaży samochodów nowych i używanych [pon.-pt. 09:00 - 17:00, sobota: 09:00 - 14:00]:

Zdzisław Pożoga
szef sprzedaży
kom.: 530 189 456
zdzislaw.p@dzieciolowski.com.pl
Krzystof Ostrowski
specjalista sprzedaży
tel.: 75 75 43 420
kom.: 530 213 423

krzysztof.o@dzieciolowski.com.pl

Agnieszka Potkańska
specjalista sprzedaży
tel.: 75 76 45 000
kom.: 530 287 260

agnieszka.p@dzieciolowski.com.pl

Małgorzata Wronka
specjalista sprzedaży
tel.: 75 76 45 000
kom.: 530 075 121

malgorzata.w@dzieciolowski.com.pl

Serwis mechaniczny [pon.-pt. 08:00 - 17:00, sobota: 09:00 - 14:00]:

Tomasz Robaszkiewicz
doradca serwisowy
tel.: 75 75 43 410
kom.: 530 813 184

tomasz.r@dzieciolowski.com.pl

Waldemar Florek
doradca serwisowy
tel.: 75 75 43 410

waldemar.f@dzieciolowski.com.pl
Części zamienne i akcesoria [pon.-pt. 08:00 - 17:00, sobota: 09:00 - 14:00]:
Patryk Domaradzki
magazynier
tel.: 75 75 31 451
kom.: 530 749 473

patryk.d@dzieciolowski.com.pl
Ubezpieczenia i usługi finansowe [pon.-pt. 08:00 - 17:00, sobota: 09:00 - 14:00]:
Monika Pleskacz
specjalista ds ubezpieczeń
kom.: 530 121 158
ubezpieczenia@dzieciolowski.com.pl
Księgowość [pon.-pt. 08:00 - 17:00, sobota: 09:00 - 14:00]:
Krystyna Pawluk
specjalista ds księgowych
tel.: 75 76 45 700
kom.: 530 543 448

krystyna.p@dzieciolowski.com.pl
Maria Mojek
specjalista ds kadrowych
tel.: 75 76 45 700
kom.: 530 543 448
maria.m@dzieciolowski.com.pl
Marzena Muller
dyrektor administracyjno-finansowy
tel.: 75 76 45 700
kom.: 530 543 448
marzena.m@dzieciolowski.com.pl
Zarząd:

Ryszard Dzięciołowski
prezes zarządu
kom.: 603 391 016
ryszard.d@dzieciolowski.com.pl

Waldemar Florek
b.o.k./członek zarządu
tel.: 75 75 43 410

waldemar.f@dzieciolowski.com.pl
Marzena Muller
dyrektor administracyjno-finansowy
tel.: 75 76 45 700
kom.: 530 543 448
marzena.m@dzieciolowski.com.pl